2014 12 02 – 20

POSTIDĖJA III. PLOTAS

 • Organizatorius

  Vilniaus grafikos meno centras

 • Rėmėjas

  Lietuvos kultūros taryba

 • atidarymas

  2014 12 02, 18 val.

 • Paroda veikia

  2014 12 02 – 20

POSTIDĖJA III. PLOTAS yra tęstinis projektas, pristatantis aktualias meno tendencijas per moters suvokimo prizmę. Tai šiuolaikinių menininkių paroda, išryškinanti kūrybinių strategijų raiškos skirtumus ir analizuojanti kultūrines „moteriškumo“ konstrukcijas per santykį su biografija ir aplinka.

Parodos pavadinimas PLOTAS nurodo erdvę ir horizontalią dominantę, akcentuojant paviršiaus (ati)dengimą, nematomų, vidinių erdvių tyrinėjimus, privatumo ir viešumo išvertimus. Kartu PLOTAS turi ir partizaninę emancipacijos reikšmę – kaip iš paauglystės pažįstamas „laisvas plotas“, kuriame nėra taisykles diktuojančių, vertinančių ir baudžiančių Tėvų. PLOTAS yra maištas prieš hierarchinę sistemą siekiant įvietinti oficialiai konjunktūrai oponuojančias individualias patirtis.

Parodoje dalyvauja Jurga Barilaitė, Eglė Ridikaitė, Laisvydė Šalčiūtė, Paulina Eglė Pukytė, Laura Zala, Eglė Gineitytė, Beatričė Vanagaitė su Ernesta Vala, Cooltūristės kartu su Inga Erdmane, Carolina Trigo ir architektė Julija Reklaitė. „Laisvame plote“, kuris bus tarsi paroda parodoje, vyks performansai, skaitymai, laisvos improvizacijos.

Laima Kreivytė

Kitos parodos

2024 04 09 – 05 04
Akmuo šneka. Studijos „Helsinki Litho” (Suomija) narių grafikos paroda
Parodos
2024 01 30–02 25
Kunigunda Dineikaitė. Pasivaikščiojimas su gulbe
Parodos
2023 12 19 – 01 27
Dalia truskaitė. Dešinė, kairė, dešinė
Parodos

Užsisakykite naujienas

Užsisakykite naujienas

Palaukite...

Dėkojame, kad užsisakėte mūsų naujienas!