2015 12 01 – 19

Ksenija Jaroševaitė. Iš mano sandėliuko

 • Organizatorius

  Vilniaus grafikos meno centras

 • rėmėjas

  Lietuvos kultūros taryba

 • atidarymas

  2015 12 01, 18 val.

 • Paroda veikia

  2015 12 01 – 19

Paskutinįjį kalendorinių metų mėnesį Vilniaus grafikos meno centro galerijoje bus rodoma Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premijos laureatės skulptorės Ksenijos Jaroševaitės kūrybos paroda. Ekspozicijoje žiūrovai galės išvysti pastaruoju laikotarpio menininkės kurtus, lig šiol niekur nerodytus, piešinius, eskizus bei skulptūras.
Parodos idėją bei turinį geriausiai apibūdina pačios autorės komentaras: „Kai buvau maža, dažnai sėdėdavau užsilipusi ant tvoros ar medžio šakos ir stebėdavau gyvenimą, esantį aplinkui… Panašiai ir čia – mano sandėliuko eksponatai nerūpestingai guli ar sėdėdami tabaluoja kojomis ir lyg nereaguoja į greta esančias kito, didesnio, paslaptingesnio gyvenimo užuominas… Kaip kiekvienas sandėliukas, manasis talpina viską: pradėtus ir nebaigtus sumanymus, jau padarytų darbų „lekalus“, ant popiergalių pažymėtus įsivaizduojamų balvonėlių atvaizdus, dingusių, bet kompiuteryje išlikusių piešinėlių kopijas.
Ši ekspozicija atsirado lemtingo atsitiktinumo dėka: ieškodama vietos bičiulio darbams gavau mielų galerijos šeimininkių pasiūlymą pačiai surengti parodą. Niekada nebandyta erdvė ir išprovokavo tai, ką čia matote“.

Kitos parodos

2024 04 09 – 05 04
Akmuo šneka. Studijos „Helsinki Litho” (Suomija) narių grafikos paroda
Parodos
2024 01 30–02 25
Kunigunda Dineikaitė. Pasivaikščiojimas su gulbe
Parodos
2023 12 19 – 01 27
Dalia truskaitė. Dešinė, kairė, dešinė
Parodos

Užsisakykite naujienas

Užsisakykite naujienas

Palaukite...

Dėkojame, kad užsisakėte mūsų naujienas!