Meistriškumo seminaras:
Litografija/skaitmeninė grafika.

Jim Berggren pristatys savitą technologiją, kurioje jungiasi litografija ir skaitmeninė grafika. Unikali technika, apimanti tradicinę (litografijos) ir šiuolaikinę (skaitmeninės grafikos) raiškas, Lietuvoje yra nauja, dar neišmėginta. Tarpkultūriniais mainais grįsti meistriškumo seminarai VGMC vyksta kas metai. Jų metu lietuvių menininkams yra pristatomos įvairios, Lietuvoje mažiau populiarios ar mažai težinomos grafikos technikos.

Seminarų metu įgyjama patirtis, gaunamos naujos žinios yra neabejotinai naudingos aktyviai į seminarus įsitraukiantiems lietuvių grafikams. Siekdami profesinio tobulėjimo, meistrystės tobulinimo debiutuojantys ir ilgiau meno scenoje dalyvaujantys grafikai seminarų pagalba įgauna reikiamų žinių, kurias panaudoja tolimesnėje savo kūryboje.

Pernai metais VGMC vykęs seminaras atgaivino mūsuose kiek primirštą litografijos techniką – grupė lietuvių grafikų papildė turimas žinias apie ją, praplėtė kūrybinį akiratį. Šiais metais VGMC, turėdamas pakankamą techninę bazę, reikalingą litografijos technikai ir praplėtęs šia technologija dirbančiųjų ratą, siekia panaudoti sukauptus resursus naujajame meistriškumo seminare. Deja, šiandien Lietuvoje dar nauja, bet perspektyvi skaitmeninės grafikos sritis yra pažįstama ne plačiam menininkų ratui – kvalifikuotų skaitmeninės grafikos kūrėjų yra vos keletas. Ši technika reikalauja ypatingų resursų bei įgūdžių.

Seminarą veda meistras iš Švedijos Jim Berggren.
2007 05 16 – 05 19

Publikuota 2007-03-20 02:44 | 2007, 2007, Projektai, Tarptautiniai projektai

Rašyti komentarą.
Netaktiški komentarai bus ištrinti.


Šiuo metu

Eglė Vertelkaitė. Briedžių sala

2023 09 06 – 10 21

Šiandien pristatome

Petras Repšys. Piešiniai

2019 10 01-31

© 2011 vgmc | kontaktai