Kęstučio Grigaliūno albumo „Mirties dienoraščiai“ pristatymas Europos Parlamente

“DABARTIES AKISTATA SU PRAEITIMI” – LAISVĖS GYNIMO IR DIDŽIŲJŲ NETEKČIŲ ATMINIMO METAMS SKIRTAS RENGINYS EUROPOS PARLAMENTE

Lietuvos nuolatinė atstovybė Europos sąjungoje birželio 21 dieną Europos Parlamente rengia atminimo vakarą “Dabarties akistata su praeitimi”, skirtą paminėti pirmuosius masinius sovietų įvykdytus trėmimus iš Lietuvos.

Atminimo vakaro programą pradės Lietuvos kino režisierės Giedrės Beinoriūtės dokumentinis-animacinis filmas “Gyveno senelis ir bobutė” (2007 m.), bus pristatyta Kęstučio Grigaliūno knyga “Mirties dienoraščiai”, Lietuvos jaunimo rengiama akcija “Misija Sibiras” ir atidaryta Genocido aukų muziejaus parengta paroda apie Lietuvos piliečių gyvenimą tremtyje „Po svetimu dangum: Lietuvos gyventojai sovietų lageriuose ir tremtyje 1940-1958 metais“.

Minėjimo dalyvius sveikins Europos Parlamento pirmininkas Jerzy Buzekas ir Europos Parlamento narys Algirdas Saudargas. Kalbą sakys Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo pirmininkas, Europos Parlamento narys Vytautas Landsbergis.

Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Tarptautiniu kultūros programų centru.

Plačiau apie Kęstučio Grigaliūno knygą “Mirties dienoraščiai”:

Knygos pristatymas

Publikacija

lrytas.lt

lrytas.lt

Publikuota 2011-06-16 13:20 | Šiandien pristatome

Rašyti komentarą.
Netaktiški komentarai bus ištrinti.


Šiuo metu

Šiandien pristatome

Petras Repšys. Piešiniai

2019 10 01-31

© 2011 vgmc | kontaktai