Sąlygos
S

Pirkimo sąlygos ir nuostatos

Perkant knygas Vilniaus grafikos meno centro (toliau – VGMC) el. parduotuvėje, pirkėjas pats užsakymo metu išsirenka ir nurodo prekių pristatymo būdą bei pristatymo adresą. Knygas siunčiame ir į užsienį, norėdami užsisakyti leidinius – rašykite info@graphic.lt, siuntimą suderinsime.

Galimi pristatymo variantai Lietuvoje:
– atsiėmimas VGMC (Latako g. 3, Vilnius) – nemokamas
– siuntimas registruotu paštu – siuntimo kaina yra €1,40
– siuntimas į LP Express paštomatus – siuntimo kaina yra €1,95

Gavus pirkėjo apmokėjimą, įsipareigojame prekę pristatyti per 2–5 darbo dienas.
VGMC atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių nepristatymo, jei pirkėjas nurodė neteisingus pristatymo duomenis ar sutartu laiku nebuvo nurodytu adresu, kuris pateiktas užsakymo metu.

VGMC el. parduotuvėje įsigytas knygas galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo datos, jeigu knygos yra nepažeistos, nenaudotos ar kitaip nesugadintos ir nepraradusios prekinės išvaizdos. Norint grąžinti knygas atsiųskite laisvos formos prašymą į info@graphic.lt, nurodykite detalią užsakymo informaciją: užsakymo numerį, datą, prekės pavadinimą, kainą, pristatymo datą. Taip pat nurodykite banko sąskaitą pinigų grąžinimui. Suderinus grąžinimą, knygas siųskite saugiai supakuotas adresu:

VšĮ Vilniaus grafikos meno centras
Latako g. 3
Vilnius, LT-01125
8 5 261 19 95

Knygas priimsime ir pinigus grąžinsime jeigu jos bus nepažeistos, nenaudotos ar kitaip nesugadintos ir nepraradusios prekinės išvaizdos.

Užsisakykite naujienas

Užsisakykite naujienas

Palaukite...

Dėkojame, kad užsisakėte mūsų naujienas!