Logotipo, skirto pažymėti Japonijos ir Lietuvos diplomatinių santykių atkūrimo 20-ąsias metines, KONKURSAS

Japonijos ambasada kviečia siūlyti savo idėjas logotipui, skirtam paminėti Japonijos ir Lietuvos diplomatinių santykių atkūrimo 20-ąsias metines 2011 metais. Logotipas bus naudojamas pristatant kitų metų Japonijos ambasados renginius, organizuojamus Japonijos ir Lietuvos diplomatinių santykių atkūrimo 20-ųjų metinių proga. Konkurse gali dalyvauti visi, taigi laukiame Jūsų idėjų!

Konkurso sąlygos

1. Reikalavimai
Dalyvauti gali visi norintys.

2. Galutinė darbų pateikimo data
Darbai turi pasiekti Japonijos ambasadą Lietuvoje iki š.m. lapkričio 8 d. (pirmadienio).

3. Reikalavimai logotipui
(1) Logotipo formatas: elektroniniai logotipo formatai gali būti: JPEG, TIFF, BMP, GIF. Jeigu logotipą pristatysite elektroninėje laikmenoje (USB atminties rakte arba CD-ROM), prašome pridėti ir spausdintą logotipo versiją. Savo darbus galite siųsti ir elektroniniu paštu, tačiau prisegtuko dydis NEGALI viršyti 500 KB. Logotipas turi būti pateiktas ant A4 dydžio lapo, dydis – 15 cm x 15 cm, bet logotipas turi išlikti aiškus jį sumažinus iki 1 cm x 1 cm dydžio.
(2) Vienas asmuo gali pateikti neribotą kiekį darbų, tačiau kiekvienam atskiram darbui turi būti užpildyta atskira paraiškos forma ir pridėtas logotipo aprašymas.
(3) Prašome logotipe nerašyti jokių raidžių ar užrašų.
(4) Galima savo darbą asmeniškai pristatyti į ambasadą, bet Jūsų darbas/darbai bus priimami ir registruojami tik Japonijos ambasados darbo laiku. Ambasados darbo laikas ir nedarbo dienos. (http://www.lt.emb-japan.go.jp/lithuanian/ambasadosgidas.htm)

4. Atranka
Pateiktus darbus kruopščiai vertins komisija, sudaryta iš Japonijos ambasados Lietuvoje, Lietuvos-Japonijos asociacijos ir Nacionalinės dailės galerijos atstovų. Detalesnė informacija apie atrankos procesą neteikiama.

5. Laimėtojo paskelbimas
Laimėtojas bus informuotas asmeniškai lapkričio pabaigoje, o išrinktas darbas bus paskelbtas Japonijos ambasados tinklalapyje. Laimėtojo paskelbimo laikas gali keistis priklausomai nuo dalyvių gausos.

6. Prizai
① Laimėtojas bus pakviestas į vieną svarbiausių Japonijos ambasados renginių Vilniuje (Svarbu: kelionės išlaidas turi apmokėti pats laimėtojas)
② Laimėtojui bus padovanotos dvi knygos apie Japonijos kultūrą bei tradicijas

7. Konkurso kalba
Paraišką galite pildyti anglų arba japonų kalbomis, tačiau dalyviams NEPRIVALOMA mokėti anglų arba japonų kalbą.

8. Kaip dalyvauti konkurse?
Konkurso dalyviai privalo užpildyti šią paraiškos formą ir atsiųsti ją mums paprastu ar elektroniniu paštu arba asmeniškai pristatyti į ambasadą. Atkreipkite dėmesį, kad Jūsų darbas/darbai bus priimami ir registruojami tik Japonijos ambasados darbo laiku. Ambasados darbo laikas ir nedarbo dienos. (http://www.lt.emb-japan.go.jp/lithuanian/ambasadosgidas.htm)
Paprastuoju paštu arba įteikti
Adresas: Japonijos ambasada Lietuvoje
M.K.Čiurlionio g. 82B, LT-03100 Vilnius
Ant voko būtinai parašykite: „Logotipo, skirto pažymėti Japonijos ir Lietuvos diplomatinių santykių atkūrimo 20-ąsias metines, konkursui“
Elektroniniu paštu
El.p. adresas: culture@emb-japan.lt
Tema: „Logotipo, skirto pažymėti Japonijos ir Lietuvos diplomatinių santykių atkūrimo 20-ąsias metines, konkursui“
* Prisegtuko dydis NEGALI viršyti 500 KB. Jei dokumentas yra didesnis nei 500 KB, prašome jį įrašyti į elektroninę laikmeną (USB atminties raktą ar CD-ROM) ir atsiųsti paprastuoju paštu arba asmeniškai pristatyti į ambasadą.

9. Autorinės teisės
(1) Visos laimėjusio logotipo teisės tampa Japonijos ambasados Lietuvoje ir Japonijos užsienio reikalų ministerijos nuosavybe.
(2) Darbas negali būti publikuotas anksčiau ir turi būti atliktas kandidato būtent šiam logotipo, skirto pažymėti Japonijos ir Lietuvos diplomatinių santykių atkūrimo 20-ąsias metines, konkursui. Kandidato, pasinaudojusio trečiojo asmens darbu/darbais, paraiška nebus vertinama.
(3) Darbas/darbai, šmeižiantys bei pažeidžiantys trečiųjų asmenų autorines teises, taip pat visuomenės tvarką, kitus įstatymus ir taisykles, nebus vertinami. Jei šie faktai išaiškėja po laimėtojo paskelbimo, laimėtojas bus paprašytas grąžinti prizą, o išrinktas darbas bus atšauktas ir pakeistas.
(4) Prašome atkreipti dėmesį į portretų ar objektų autorines teises. Japonijos ambasada Lietuvoje ir Japonijos užsienio reikalų ministerija neprisiims atsakomybės už tokius pažeidimus, o visi su pažeidimais susiję klausimai ir sprendimai bus laikomi logotipo autoriaus atsakomybe.
(5) Japonijos ambasada Lietuvoje ir Japonijos užsienio reiklų ministerija turi teisę prašyti išrinkto logotipo autoriaus atlikti smulkius logotipo pakeitimus.
(6) Japonijos ambasada Lietuvoje ir Japonijos užsienio reikalų ministerija neprisiims atsakomybės už šiuos atvejus: darbas ir paraiška nepasiekė Japonijos ambasados Lietuvoje dėl paprastojo ar elektroninio pašto klaidos ar techninių nesklandumų; elektroninė informacija negali būti iššifruota/atidaryta dėl el.dokumento klaidos.
(7) Paraiškos ir darbai (bei elektroninės laikmenos, kuriuose jie pateikti) nebus grąžinami.
(8) Asmeninė dalyvių informacija, pateikiama paraiškos formoje, bus naudojama atrankos procese. Išrinkto logotipo aprašymas bei laimėtojo vardas ir pavardė bus skelbiami viešai. Asmeninė dalyvių informacija nebus atskleidžiama tretiesiems asmenims be sutikimo.
(9) Bet kokie šiame pranešime nepaminėti atvejai priklausys nuo Japonijos ambasados Lietuvoje sprendimo.

Konkurso sąlygos anglų kalba
Konkurso sąlygos lieuviu kalba
Paraiška

Publikuota 2010-10-07 15:27 | 2010, Konkursai
  1. Japonijos ambasada tyčiojasi iš Lietuvos menininkų? « Versmė "Uroboras" 2010-10-08 10:27

    […] Su visom konkurso sąlygom, kurios išdėstytos pagyrtinai tvarkingai, galima susipažinti http://www.graphic.lt svetainėje. Labiausiai stebina punktas Nr. 6: “6. Prizai ① Laimėtojas bus pakviestas į […]

Rašyti komentarą.
Netaktiški komentarai bus ištrinti.


Šiuo metu

Antanas Kazakauskas: viskas užprogramuota

2021 09 30–11 13

Šiandien pristatome

Petras Repšys. Piešiniai

2019 10 01-31

© 2011 vgmc | kontaktai