Literatų gatvės projektas

Literatų gatvės projekto pristatymas

Jau antri metai dailininkai ir kitų sričių menininkai kuria keramikos, metalo, medžio, stiklo ir kt. plokšteles ar objektus, skirtus lietuvių literatams. Laikraštyje “Literatūra ir menas” (2009m. spalio 03 d., Nr. 36) dailės kritikė Kristina Stančienė, apžvelgdama 2008 m. vykusį Literatų gatvės projektą, pastebėjo, kad didelė dalis kūrinių skirti jau seniai mirusiems literatams: “Geografinė erdvė ir gatvės pavadinimas tapo atspirties tašku, prisimenant ir tuos žodžio meno kūrėjus, kurie Literatų gatvėje galbūt niekuomet ir nesilankė, o tėra susieti bendro kūrybinio cecho vardu”. Šiemet į restauruotą ir atnaujintą Literatų gatvės sieną bus įmontuota apie 100 meno kūrinių.

Kviečiame visus kūrusius ir ne dailininkus, ir visus žodinės kūrybos kūrėjus į Literatų gatvės projekto pristatymą, kuris vyks 2009 m. gegužės 28d. Renginys prasidės 17 val. literatų eisena nuo Rašytojų sąjungos iki Literatų gatvės ir tęsis šioje gatvėje, dainuojamąją poeziją atliks Domantas Razauskas, o Andriaus Pulkauninko kinetinė grupė teatralizuotai atidegs literatams skirtą sieną.

Projekto rėmėjai: Senamiesčio Rotary klubas, UAB “Fermentas”, VŠĮ “Modernaus meno centras”, Vilniaus miesto savivaldybė, Prancūzų kultūros centras
Renginio draugai: “Sintezija”, “Aketa”, “Saint Germain”

Publikuota 2009-05-20 08:17 | Šiandien pristatome

Rašyti komentarą.
Netaktiški komentarai bus ištrinti.


Šiuo metu

Šiandien pristatome

Mikalojaus Povilo Vilučio albumo pristatymas

2017 09 15

© 2011 vgmc | kontaktai